Rpg Mania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Rpg Mania

Un forum rpg pentru toti fanii anime


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Cum vi se pare la scoala? O.O

3 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Cum vi se pare la scoala? O.O Empty Cum vi se pare la scoala? O.O Vin Feb 06, 2009 2:23 pm

Sora Naegino

Sora Naegino
Admin

Intrebarea e : cum vi e pare la scoala ?
Mie una nu-mi place de loc ca e prea plictisitor ... tot ce-mi place la scoala sunt pauzele , a..si ora de sport ca atunci noi facem ce vrem lol!

http://rpg-mania.rpgdynasty.com

2Cum vi se pare la scoala? O.O Empty Re: Cum vi se pare la scoala? O.O Vin Feb 06, 2009 4:28 pm

Dark Neko

Dark Neko

Numai tocilarilor le place la scoala, asa ca e de inteles...:-? raspunsul meu de nu:P dupa noatele din catalog, am lacul lebedelor acolo, card de 2, e clar ca nu-mi place scoala, orice tine de ea, nici profii, materiile, cladiarea. Da pauza e faina, mai poti lua o tigara in rest :-?? nimica bun, ora de sport e chinuitoare la mine, muzica e tare :-bd asta imi place mie. Si ce e si mai placut la scoala: sfarsitul orelor.
Deci down with school.

3Cum vi se pare la scoala? O.O Empty Re: Cum vi se pare la scoala? O.O Dum Feb 08, 2009 11:50 am

Sara

Sara

Nu imi place la scoala(cui ii place?),insa tre' sa recunosc faptul ca este un loc in care socializam cel mai mult.Adica,daca am sta acasa toata ziua,sau chiar daca am umbla numai prin oras nu am cunoaste atatea persoana ca la scoala(unde incepem cu colegi,continuam cu profesori,director si terminam la portar).
E un loc interesant,insa tot imi place mai mult acasa,pe internet sau la TV.Eee...asa cum spun eu mereu : scoala este un rau necesar.Un fel de a zice: ori ramanem prosti si fericiti ori destepti si stresati.

http://www.gdesignweb.com/rosedeversailles/index.php

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum