Rpg Mania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Rpg Mania

Un forum rpg pentru toti fanii anime


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Heya si bun venit !

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Heya si bun venit ! Empty Heya si bun venit ! Vin Feb 06, 2009 2:17 pm

Sora Naegino

Sora Naegino
Admin

Inainte de toate vreau sa le urez tuturor membrilor distractie si postare placuta,sper sa ne intalegem cu totii si sa nu incalce nimeni regulile.Acum prezentarea mea:Ma numesc Simona, am 12 ani si sunt din Craiova . Sunt mare fana a animeurilor , preferatele mele fiind : Kaleido Star , Bleach , Naruto , Full Metal Alchemist , Inuyasha , Elfen Lied , Wolf's rain , Vampire Knight , Death Note , Fratii Nerima Daikon , Full Metal Panic , Mew Mew Power , Slayers , The Melancholy of Suzumiya Haruhi , Spiral , Yu Gi Oh - GX si multe altele . Well , ascult cam orice fel de muzica inafara de manele si populara . Dar sa recunosc , in special ascult rock , iar trupele mele favorite sunt: Skillet , Three Days Grance , Green Day , Jonas Brothers , Nickelback . As putea spune ca sunt mare fana Harry Potter . Despre mine as putea spune ca sunt o fire mai nebunatica , zapacita , nu-mi place sa ma contrazica cineva sau sa comenteze despre gusturile mele . Materile mele preferate sunt : romana , engleza si istoria . Visul meu este sa devin egitolog sau chiar arheolog,
Cam atata despre mine , daca aveti intrebari..just ask !

http://rpg-mania.rpgdynasty.com

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum